• DREWTEX GRAND - PRIX KRZEPIC

•

20 listopada w sobotę odbył sięXVII Drewtex Grand - Prix Krzepic w tenisie stołowym.

Lena Żurek uczennica klasy V po raz kolejny w tym sezonie udowodniła, że jest w świetnej formie.  Ukończyła tenisową rywalizację naIII miejscu.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

• TENIS STOŁOWY

•

W sobotę 6 listopada oraz we wtorek 9 listopadaw Krzepicach odbyły sięXXI Mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym. Celem mistrzostw jest  popularyzacja tenisa stołowego w powiecie oraz propagowanie zdrowego i  aktywnego trybu życia. W zawodach uczestniczyło wielu uczniów z naszej szkoły, ostatecznie III miejsce w turnieju w kategorii klas V-VI wywalczyła Lena Żurek, Przemysław Kotas w tej samej kategorii zajął miejsce IV. W kategorii klas VII-VIII Natalia Gloc wywalczyła również IV miejsce w turnieju. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

• 28 października 2021 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Lipiu odbyły się Międzygminne Mistrzostwa Szkolnego Związku Sportowego w Tenisie Stołowym. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny. Drużyna dziewcząt w składzie: Lena Żurek i Oliwia Macherzyńska oraz drużyna chłopców w składzie: Przemysław Kotas i Adam Kałmuk. Zawodnicy rywalizowali w grze pojedynczej i podwójnej o awans do zawodów powiatowych. Ostatecznie po zaciętej walce obydwie drużyny zwyciężyły, zdobywając w turnieju I miejsca.

•

3 listopada w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Krzepicach odbyły się XXI Mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego Szkolnego Związku Sportowego w Tenisie Stołowym. Drużyna dziewcząt, w składzie: Lena Żurek i Oliwia Macherzyńska, wywalczyła  I miejsce w turnieju. Drużyna chłopców, w składzie: Przemysław Kotas i Adam Kałmuk, zajęła II miejsce. Gratulujemy i życzymy sukcesów na zawodach rejonowych.

• Witajcie Wakacje – Kłobucki  Turniej Tenisa Stołowego

29 czerwca w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Kłobucku odbył się powiatowy turniej tenisa stołowego. Po długim czasie absencji sportowej, w zawodach wzięli udział: Lena Żurek, Piotr Janic, Natalia Gloc, Patryk Kałmuk, Błażej Sienkiel i Mateusz Grzeliński. Wszyscy uczniowie godnie reprezentowali naszą szkołę osiągając dobre wyniki w turnieju, na podium w dwóch kategoriach wiekowych stanęły dwie uczennice.

II miejsce – Lena Żurek

II miejsce - Natalia Gloc

• Bieg Szlakiem Jana Długosza „WIENIAWA”.

• W niedzielę 12 września  w ramach obchodów  XX Dni Długoszowskich w Kłobucku, odbył się XIX Ogólnopolski Bieg Szlakiem Jana Długosza „WIENIAWA”. W tegorocznej edycji biegu dzieci i młodzieży w kilku kategoriach  wiekowych wystartowali nasi uczniowie: Aleksandra Olczyk, Dżesika Tałaj, Patryk Kierat, Dawid Pawełczak, Witold Kałmuk i Patryk Kałmuk. Wszyscy uczniowie godnie reprezentowali naszą szkołę osiągając świetne wyniki w biegu. Po zaciętej rywalizacji klasyfikacja biegowa przedstawia się następująco:

W kategorii klas III –IV:

• Dżesika Tałaj – miejsce IV

W kategorii klas V –VI:

• Witold Kałmuk – IV miejsce

W kategorii klas VII –VIII:

• Patryk Kałmuk – II miejsce

Gratulujemy wszystkim biegaczom, dziękujemy za udział i życzymy dalszych sukcesów.