• SZLACHETNA PACZKA

• Podsumowanie Akcji Szlachetna Paczka

W miniony weekend w całym kraju miał miejsce finał akcji Szlachetna Paczka. Dzięki Wam i ludziom, którzy w podobny sposób rozumieją i czują, czym jest prawdziwa uważność i otwartość na drugiego człowieka, podczas Wielkiego Finału XXI edycji SZLACHETNEJ PACZKI mądra pomoc dotarła do tysięcy potrzebujących!

W piątek 10 grudnia 2021 przedstawiciel rodziców i opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu przekazali zebrane w szkole produkty do magazynu Szlachetnej Paczki w Krzepicach. Udało nam się zgromadzić 10 pudeł żywności i środków czystości. Dziękujemy wszystkim darczyńcom – ludziom o wielkich  sercach - za okazaną pomoc

Dzięki wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie paczki, osoby obdarowane będą miały piękne święta  i szansę by ich historia zmieniła się na dobre.

Szlachetna Paczka - Obrazek 1      Szlachetna Paczka - Obrazek 4     Szlachetna Paczka - Obrazek 2