OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW
KONKURS NA NAJŁADNIEJSZĄ FLAGĘ
Uczniowie klasy II brali udział w Konkursie plastycznym na najładniejszą flagę. Konkurs organizowany był przez panią Magdalenę Szyszkę, w ramach organizowanego w Bibliotece Publicznej ,,Dnia Języków Europejskich". Zadaniem uczniów było wykonanie flagi kraju europejskiego. Pierwsze miejsca zdobyli: Anna Leszczyńska, Zuzanna Machura i Damian Debudej. Na wyróżnienia zasłużyli: Mikołaj Nogalski, Stanisław Chyra, Sara Rubik, Nicola Błasik i Jakub Konieczny. Gratulujemy zwycięzcom!
Osiągnięcia uczniów
I półrocze
II Regionalny Konkurs na Najpiękniejszą Bombkę Bożonarodzeniową" - Gminny Ośrodek Kultury w Herbach
Jakub Rogula, klasa I - I miejsce
Konkurs Historyczny o zasięgu powiatowym „Cud nad Wisłą- 100. Rocznica Bitwy Warszawskiej” w roku szkolnym 2020/2021 dla uczniów szkół podstawowych Powiatu Kłobuckiego w ramach projektu „CUD ZJEDNOCZENIA – BITWA WARSZAWSKA” współfinansowanego ze środków Ministerstwa Obrony Narodowej – udział 4 uczniów
II POWIATOWY KONKURS WIEDZY „Powiat kłobucki – moją Małą Ojczyzną” pod honorowym patronatem Starosty Kłobuckiego, SP Złochowice
Weronika Kotowicz- I miejsce
Klaudia Praszczyk - I miejsce
I POWIATOWY KONKURS PIESNI I PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ w Szkole Podstawowej w Iwanowicach Dużych:
Ksenia Lizurej- wyróżnienie
II Regionalny Konkurs na Bombkę Bożonarodzeniową ONLINE - GOK Herby:
Natalia Cieleban, klasa VI – II miejsce
Wiktoria Macherzyńska, klasa IV – III miejsce
Kinga Krysiak klasa, V– III miejsce
Zawody sportowe
Ewa Mirek – II miejsce w XIX Ogólnopolskim Biegu Ulicznym Szlakiem Jana Długosza„WIENIAWA” w Kłobucku (kategorii przedszkolaków)
Wojciech Mirek – II miejsce w XIX Ogólnopolskim Biegu Ulicznym Szlakiem Jana Długosza „WIENIAWA” w Kłobucku (kategorii przedszkolaków)
Nikola Kopacz – I miejsce w XIX Ogólnopolskim Biegu Ulicznym Szlakiem Jana Długosza „WIENIAWA” w Kłobucku ( kategorii klas I –II)
Jakub Rogula – II miejsce w XIX Ogólnopolskim Biegu Ulicznym Szlakiem Jana Długosza „WIENIAWA” w Kłobucku ( kategorii klas I –II)
Bartłomiej Antczak – II miejsce w XIX Ogólnopolskim Biegu Ulicznym Szlakiem Jana Długosza „WIENIAWA” w Kłobucku ( kategorii klas III –IV)
II półrocze
Regionalny Konkurs Plastyczny na Kartkę Wielkanocną 3D – GOK Herby
Ksenia Lizurej – II miejsce
Julia Rogula - wyróżnienie
Kinga Krysiak- wyróżnienie
Konkurs Plastyczny Koty, kotki, koteczki-Miejski Ośrodek Kultury im. Władysława Sebyły w Kłobucku
Kulik Patrycja – III miejsce
Rogula Jakub – wyróżnienie
XIII Powiatowy Konkurs „Malowane wiersze Juliana Tuwima” SP Złochowice
Paweł Nocoń – I miejscePiotr Janic– III miejsce
XVII Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek w Opatowie
Lena Kotowicz klasa 3 - II miejsce
Bartosz Konieczny klasa 4 - II miejsce
Anna Machudera klasa 7 - II miejsceXVII Powiatowy Konkurs Plastyki Obrzędowej we Wręczycy Wielkiej
Dawid Pawełczak klasa 3 w kategorii kukła -marzanna - III miejsce
Ksenia Lizurej klasa 8 w kategorii kwiaty papierowe i bibułkowe - I miejsceXVII Gminny Festiwal Piosenki Religijnej w Złochowicach
Bartosz Konieczny klasa 4 - II miejsce
Anna Machudera klasa 7 - II miejsceJulia Debudej klasa 8 - III miejsce
VIII Ogólnopolskie Dyktando Niepodległościowego "Po polsku o historii" Zespół Szkół im. Edyty Stein w Lublińcu :
Paweł Nocoń kl. 5 - laureat,
Roksana Biś kl. 8 - laureat
Michał Marczak kl. 6 - laureat
VI Powiatowy Konkurs Literacko Plastyczny " Mój ulubiony bohater literacki" SP Iwanowice D.:
Bartosz Konieczny kl. 4 - I miejsce
Wiktor Sielecki kl. 4 - I miejscePowiatowy Konkurs Kaligraficzny " Mistrz kaligrafii" SP Iwanowice D.:
Bartosz Konieczny kl. 4 - I miejsce
Wiktoria Macherzyńska kl. 4 - III miejsceGminny Konkurs Plastyczny "Dzieci w utworach Marii Konopnickiej" SP Opatów:
Lena Kasprzak kl. 4 - III miejsce
Natalia Cieleban kl. 6 - II miejsceGminny Konkurs Piosenki „Wesoła nutka” SP Waleńczów
Bartosz Konieczny kl. 4 – I miejsce
XX Powiatowy Konkurs Fotograficzny „ Ekospotkania z przyrodą”
(organizator : Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Kłobucku oraz Nadleśnictwo Kłobuck)
Paulina Młyńczyk – II miejsce
Bartłomiej Antczak – II miejsce
III Powiatowy Konkurs Wiedzy i Umiejętności „Jestem bezpieczny” pod patronatem Poseł do Parlamentu Europejskiego Jadwigi Wiśniewskiej (organizator : Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Mstowie)
Drużyna szkoły w składzie: Anna Machudera, Igor Radka, Błażej Sienkiel – II miejsce
Zawody sportowe
(organizator : Zarząd Powiatowo - Miejski Ligi Obrony Kraju w Kłobucku, Wójt Gminy Miedźno, Zespół Przedszkolno-Szkolny w Ostrowach nad Okszą)
Drużyna szkoły – I miejsce w POWIATOWYCH ZAWODACH STRZELECKICH O PUCHAR WÓJTA GMINY MIEDŹNO (skład drużyny: Jakub Rogula, Julia Rogula, Kacper Sielecki)
Drużyna szkoły – II miejsce w POWIATOWYCH ZAWODACH STRZELECKICH O PUCHAR WÓJTA GMINY MIEDŹNO skład drużyny: (Jakub Płuska, Błażej Sienkiel, Patryk Kałmuk)
Julia Rogula – I miejsce indywidualnie w POWIATOWYCH ZAWODACH STRZELECKICH O PUCHAR WÓJTA GMINY MIEDŹNO
Patryk Kałmuk – I miejsce indywidualnie w POWIATOWYCH ZAWODACH STRZELECKICH O PUCHAR WÓJTA GMINY MIEDŹNO
Kacper Sielecki – II miejsce indywidualnie w POWIATOWYCH ZAWODACH STRZELECKICH O PUCHAR WÓJTA GMINY MIEDŹNO
Jakub Rogula i Jakub Płuska - IV miejsce ex aequo w POWIATOWYCH ZAWODACH STRZELECKICH O PUCHAR WÓJTA GMINY MIEDŹNO