• OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

• KONKURS NA NAJŁADNIEJSZĄ FLAGĘ

Uczniowie klasy II brali udział w Konkursie plastycznym na najładniejszą flagę. Konkurs organizowany był przez panią Magdalenę Szyszkę, w ramach organizowanego w Bibliotece Publicznej ,,Dnia Języków Europejskich". Zadaniem uczniów było wykonanie flagi kraju europejskiego. Pierwsze miejsca zdobyli: Anna Leszczyńska, Zuzanna Machura i Damian Debudej. Na wyróżnienia zasłużyli: Mikołaj Nogalski, Stanisław Chyra, Sara Rubik, Nicola Błasik i Jakub Konieczny. Gratulujemy zwycięzcom!

I półrocze

II Regionalny Konkurs na Najpiękniejszą Bombkę Bożonarodzeniową" - Gminny Ośrodek Kultury w Herbach

Jakub Rogula, klasa I - I miejsce

Konkurs Historyczny o zasięgu powiatowym „Cud nad Wisłą- 100. Rocznica Bitwy Warszawskiej” w roku szkolnym 2020/2021 dla uczniów szkół podstawowych Powiatu Kłobuckiego w ramach projektu „CUD ZJEDNOCZENIA – BITWA WARSZAWSKA” współfinansowanego ze środków Ministerstwa Obrony Narodowej – udział 4 uczniów